Fotocursisten exposeren werk in La Caponnière


Zes cursisten, waaronder 3 leden van onze vereniging, die dit voorjaar de fotocursus “Fotografie: samenspel van intuïtie en kennis” onder leiding van fotograaf Henk Ganzeboom aan De Cultuurfabriek Gorinchem hebben gevolgd, exposeren zondag 13 april tijdens de Culturele Route hun foto’s in La Caponnière aan de Kanselpoortweg 1.

Als eindopdracht kregen ze het foto-thema: Vestingwerken. De foto’s zijn persoonlijke interpretaties van alle aspecten die te maken hebben met vestingwerken, zoals in Gorinchem. De locatie in La Caponnière, zelf onderdeel van de Gorcumse vestingwerken, is uniek en biedt precies de juiste sfeer voor de hoogwaardige en creatieve foto’s.

De expositie is te bezoeken van 13.00 tot 17.00 uur.

Meer informatie over de Culturele Route vind je hier.
Meer informatie over De Cultuurfabriek Gorinchem vind je hier.

Reacties zijn gesloten.